Near the Beach
Apartment | Resale in Málaga Centro
€595,000
€659,000⬇-10%
Málaga Centro, Costa del Sol
Listed at:September 5, 2024
Last update:May 5, 2026
2 beds
2 baths
102 sqm interior
15 sqm terrace
Overview
Building Details
Completion DateJanuary 2020