Apartment | Resale in Elviria
€375,000
€385,000⬇-3%
Elviria, Costa del Sol
Listed at:February 18, 2026
Last update:May 4, 2026
2 beds
2 baths
92 sqm interior
20 sqm terrace
Overview
Building Details
Completion DateJanuary 2002
Nr Parking Spots1
€375,000