Sea View
House | Resale in Benalmadena
€870,000
€935,000⬇-7%
La Capellania, Costa del Sol
Listed at:September 22, 2025
Last update:May 16, 2026
4 beds
4 baths
229 sqm interior
638 sqm garden
Overview
Building Details
Completion DateJanuary 1970
€870,000