Apartment | Resale in Estepona
€450,000
€480,000⬇-6%
Estepona, Costa del Sol
Listed at:November 21, 2024
Last update:May 4, 2026
2 beds
2 baths
107 sqm interior
28 sqm terrace
Overview
Building Details
Completion DateJanuary 2024
Nr Parking Spots1
€450,000